17. avgusta 2016 | Avtor: | Srečanja

MK Katastrofa – 2016

12. in 13. avgusta je bilo moto srečanje MK Katastrofa. Tudi v našem klubu se nas je nekaj odločilo, da bomo obiskali srečanje, ki je potekalo v Zagorju ob Savi v kraju Kotredež, kjer imajo tudi svoj klubhaus. Dogovorili smo se, da se v soboto ob enih dobimo pri gostišču Maja na Hajdini. Ob dogovorjeni uri sva se pripeljala samo dva in se odpravila na pot proti Trojanam in skozi Izlake. Od tam pa so naju do prizorišča vodile že oznake MK Katastrofa. Ko sva prišla na srečanje, sta bila tam že dva naša člana z družbo. Na prizorišču je seveda že vse delovalo, od bazena do velikega odra, šankov, kuhinje itd. Za kampiranje je bila določena lokacija spodaj ob poti, eno etažo nižje na pokošenem travniku. Postavil sem si šotor, potem pa preživel prijeten večer v družbi prijateljev.

Komentiraj